خدمات cnc سه محور در مجموعه ی میثم دارو پلاست به بهترین نحو ممکن انجام می گیرد. میثم دارو پلاست یکی از شرکت های برجسته و باتجربه در زمینه ارائه خدمات خدمات cnc سه محور می باشد. به کمک دستگاه فرز سی ان سی، مدل سازی انواع فلزات نرم و انواع فرم ها صورت می گیرد. در این مجموعه برای انجام خدمات CNC سه محور دقت بالایی صرف می شود و امکان ساخت انواع طرح مورد نظر بدون محدودیت امکان پذیر می باشد.

دستگاه سی ان سی وسیله ای است که می توان با آن قطعاتی با اندازه دقیق و سرعت بالا تولید کرد. جنس قطعات می تواند از چوب یا فلز باشد. ارائه خدمات فرز CNC سه محور یکی از مواردی است که در مجموعه میثم دارو پلاست انجام می گیرد.

 

شرکت میثم داروپلاست

خدمات فرز cnc

یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه کنید، این است که برای واگذاری طرح های خود به شرکت های ارائه دهنده خدمات فرز CNC حتما باید یک مجموعه ی معتبر را انتخاب کنید. مجموعه ای که با وجود نیروهای مجرب، بتواند قطعاتی با دقت و سرعت بالا تولید کند. شرکت میثم دارو پلاست با داشتن نیروی مجرب و کار درست و بهره مند بودن از تجربه و دانش روز و همچنین داشتن ماشین آلات تخصصیمی تواند برای ساخت قالب های صنعتی به شما کمک کند.

طرز کار فرز سی ان سی بدین گونه است که قطعه کار روی میزثابت میماند ،ابزار در ابزار گیر دستگاه و محور چرخش پیدا میکند. واحد ماشینکاری شرکت میثم دارو پلاست با داشتن ماشین آلات به روز سه محور cnc و چهار محورcnc و ابزار آلات دقیق ماشینکاری آماده ارائه خدمات cnc سه محور و چهار محور می باشد. این مجموعه می تواند خدمات فرز cnc سه محور را تا ابعاد دو متر و وزن سه تن انجام دهد.

تولید اجسام و قطعات مورد استفاده با تراشیدن و براده برداری از یک جسم اولیه صورت گرفته است. یکی از روش های براده برداری که به صورت حرکت دورانی انجام می گیرد، توسط ماشین فرزکاری می باشد.

ماشین فرزکاری چیست

ماشین فرزکاری ابزاری است که از آن برای ایجاد شکل پیچیده بر روی قطعه های فلزی یا مواد جامد مانند پلاستیک به کار می رود. طرز کار این دستگاه طوری است که ابزار برش چرخیده و از قطعه بار برمی دارد و قطعه بر روی میز قرار می گیرد که می توان آن را حرکت داد.

فرز سی ان سی، سه محور حرکتی دارند. تفاوت دستگاه تراش با دستگاه فرز در یک محور عمودی اضافه می باشد. به وسیله فرز سی ان سی می توان عملیات گونیا کردن ،صفحه کردن،ساعت کردن، شیارتراشی، رزوه تراشی،پله تراشی، تقسیم بندی و … انجام داد.

ماشین فرزکاری چیست

در دستگاهفرز سی ان سی، سه محور x.y.z وجود دارد. برخلاف تصور عموم محور z بدون حرکت جانبی باقی می ماند. ماشین ابزار cnc دستگاهی است که حرکت ابزار بر روی قطعه کار توسط برنامه کنترل می گردد. این دستگاه بر خلاف دریل است. دریل نوک ابزار را در راستای محور به قطعه وارد می شود و در ابزار برشی فرز،دستگاه به طور معمول با زاویه 90 درجه بر روی قطعه کار می کند و موجب خروج سفاله از قطعه می گردد.

انواع ماشین فرز cnc

ماشین فرز سی ان سی بسته به محور اصلی تیغه طبقه بندی می شوند. اگر تیغه آن افقی باشد، ماشین فرز افقی و اگر تیغه عمودی باشد، ماشین فرز عمودی نام می گیرد. در ماشین فرز افقی حرکت دورانی از یک ترانسمیشن یا از یک موتور و جعبه دنده بگیرد که برای کارهای سری و تک‌سازی بکار می‌رود.

ماشین فرز عمودی نیز در فرم دادن، کف تراشی و تک سازی که با فرز افقی امکان پذیر نیست، استفاده می گردد. سر فرزگیر قابلیت چرخش 45 درجه در دو جهت دارد. میز این ماشین نیز دارای سه حرکت طولی و عرضی و عمودی است که با دست یا خودکار عمل می شود.

ماشین فرز همه کاره نیز نوع دیگری از ماشین هاست که در آن یکسری دستگاه اضافه وجود دارد و از ان به جای ماشین فرز عمودی استفاده می گردد. این ماشین می تواند به صورت 45 درجه به چپ یا راست حرکت کند. برای کارهای پیچیده مانند پیچ تراشی، خار تراشی، دنده تراشی از ماشین فرز ویژه استفاده می گردد.

ساختار و اجزای ماشین های فرز cnc

در تمامی دستگاه های فرز یک محور وجود دارد که از آن برای چرخاندن ابزار استفاده می شود. ماشین فرز در سه گروه کلی طبقه بندی می شود.

خدمات فرزکاری cnc در شرکت میثم دارو پلاست

خدمات فرزکاری cnc در شرکت میثم دارو پلاست

مشاوره در زمینه طراحی و ساخت قطعات صنعتی

طراحی و مهندسی معکوس و ساخت قطعات صنعتی

مزایای ماشین فرز CNC

امکان ایجاد طرح های پیچیده

کنترل دستگاه توسط افراد کم تجربه

ایمنی بالا برای کاربر

ویرایش طرح قبل از اجرا توسط کنترلر

ماشین کاری دائم در 24 ساعت روز

امکان ماشین کاری با دقت و سرعت بالا

شبیه سازی و عملیات ماشین کاری قبل از اجرا توسط کنترلر

خدمات فرز CNC سه محور

خدمات فرز CNC سه محور و چهار محور که در شرکت میثم دارو پلاست انجام میگیرد به شرح زیر است:

قبل از ان لازم است بگوییم که شرکت میثم داروپلاست، یکی از برترین فعالان در این زمینه می باشد. شرکت معتبر در زمینه ماشینکاری است و با داشتن نیروی کار مجرب و کارآمد، و دستگاه های پیشرفته می تواند قطعات صنعتی مورد نیاز شما را در سخت ترین و پیچیده ترین طرح ها تولید کرده و با قیمت مناسب به شما عرضه کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و راهنمایی بیشتر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. در ادامه مجموعه خدمات فرز cnc سه محور را برای شما بازگو می کنیم.

میثم دارو پلاست به شما در زمینه طراحی و ساخت قطعات صنعتی به طور رایگان مشاوره می دهد.

خدمات فرز CNC سه محور

_طراحی و مهندسی معکوس و ساخت انواع قطعات صنعتی مورد نیاز شما یکی دیگر از خدمات مجموعه ی ما می باشد.
– ساخت انواع قطعات خطوط تولید داروسازی ،صنایع بسته بندی و غذایی
– تولید انواع قطعات مخابراتی از قبیل جعبه، کیس و رک های مخابراتی
– ساخت آنتن های موجبری، هورن و رفلکتوری و …

از دیگر خدمات فرز CNC سه محور است.